Informacje o autorach  &  Kontakt

Był kwiecień 2010 roku, Krzysztof stwierdził, iż chciałby po maturze zacząć pisać bloga. Jednego prowadził będąc jeszcze dziecięciem gimnazjalnym, w liceum skupił się na prowadzeniu podcastu autorskiego. Padło postanowienie – „Otwieram bloga!”

Następnego dnia podzielił się tym z panem Kamilem. Co więcej stwierdził, iż bardzo przyjemnie było by pisać ów bloga w kilka osób. Zatem jak Kamil to i reszta wspaniałych znajomych z tej samej szkoły. Powiedział o pomyśle Wasilowi, Wojtkowi, Jetiemu, Rafałowi. Następnie udał się do swojej Towarzyszki Ani, która również postanowiła publikować w ramach Paraboli. Następnie namówił Paulę, Adę, Martę, Karolinę i Weronikę

Tym sposobem w redakcji mamy (jak na razie) 6 osobników płci męskiej oraz 7 wspaniałych niewiast. Skład oczywiście w każdej chwili może ulec zmianie – powiększyć się. Z biegiem czasu na stronie pojawi się nieco informacji dotyczących redaktorów Paraboli. Aktualnie można jedynie zdradzić, iż dwie redaktorki są fotografkami, robią śliczne zdjęcia, które możecie znaleźć niekiedy na blogu… i co więcej ów dziewczyny są rude!

Jeśli chcesz skontaktować się z kimś z redakcji napisz do redaktora naczelnego bloga. Wiadomość, jeśli potrzeba, zostanie przekazana dalej – niestety nie posiadamy jeszcze żadnego systemu komunikacji strona – autor, a nasze adresy e-mail pozostaną tajemnicą.